Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin:


Lai mēs kļūtu par pilntiesīgiem vidusskolēniem mūsu skolā, 12. klase mums bija sarīkojusi mokošus pārbaudījumus. ,, Mocības’’ sākās no 7.septembra. Skolā bija jāierodas 8.40 . nokavējām- soda punkti ! Un kur nu vēl izdzīvošana bez mobilajiem tālruņiem! 8.40 mūsu mīļie tālruņi nonāca divpadsmito rokās. Ja nu kādā mācību stundā tie bija vajadzīgi mācību procesā, tad tika mums izsniegti.


Nopietni nācās arī domāt par vizuālo tēlu . Bija dienas, kad apģērbā dominēja sarkanā krāsa, citu dienu- baltā, vēl citu- zaļā. Nebija viegli justies kā sportistiem, biznesmeņiem, vēsturiskām personām.
Tā īsti līdz šai dienai neesam sapratuši, kādu maisījumu mums deva dzert ik dienas. Jācer, ka esam uzņēmuši krietnu devu vitamīnu.
16.septembris bija galvenā iesvētību diena. Mums lika veikt visdažādākos uzdevumus- ar milzīgiem gumijas zābakiem skriet pa stadionu, izdarīt lēcienus ar bumbu, braukt ar mazu bērnu velosipēdu, skriet , rokās turot 5kg smagas hanteles. Piedalījāmies viktorīnā. Gan par pareizām, gan nepareizām atbildēm saņēmām balvu- kūku, kuras sastāvā bija ne tikai skābais krējums un maize, bet pat šprotes.
Mocības izcietām, esam kļuvuši par 10.klases audzēkņiem. Paldies par mums veltīto laiku, sagatavojot interesantus pārbaudījumus!
10.klase

Bildes

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi