Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Lida, Lidija

6. decembra rītā sniegs gurkst zem kājām un sals kož vaigos, taču pie skolas neliela rosība.

Kā ik gadu, arī šogad skolas dārzā tika iedegta Zemassvētku eglīte. Diemžēl valstī noteiktie ierobežojumi liedza pulcēties kuplā skaitā, tāpēc 6. decembra rītā eglīti iededza skolas domes jaunieši kopā ar skolas direktori Viktoriju Trukšu. Direktore uzrunā skolēniem novēlēja pārdomāt semestra laikā paveikto, vēl izdarīt kādu labu vai atliktu darbu, lai varētu priecīgi svinēt svētkus skolā un ģimenē. Direktores uzrunā paldies vārdi izskanēja skolas tehniskajam personālam par egles un skolas noformējumu. Lai visiem gaišas labas domas, gandarījums par paveikto, lai atnāk svētku sajūta.


Savus vēlējumus pie eglītes teica skolas domes jaunieši.
12. klases vārdā klātesošos uzrunāja Samanta Cvetkova, novēlot padomāt par savu mācību darbu, saņemties, lai svētki atnāk gaiši, lai sveču liesmas silda sirdi, lai skaists svētku gaidīšanas un svētku laiks.
11. klase novēlēja, lai ikvienam pie eglītes ir trīs atslēdziņas: Laime ,Veselība un Mīlestība. 10. klases Markuss Kazaks savu vēlējumu izteica dzejnieka vārdiem :“ Pasaule ir tieši tik gaiša un laimīga, cik laimīgu mēs to mākam ieraudzīt un citiem parādīt.”
8. klases audzēknis Roberts Mačeks savā novēlējumā aicināja visus vēl saņemties un nepadoties, lai uzlabotu savus sasniegumus.
Noslēgumā skolēnu domes prezidente Trīna Pavloviča novēlēja izturību semestra noslēgumā. Brīvlaikā labi atpūsties! Sveču gaismā skaisti nosvinēt svētkus, lai spēks un enerģija nākamajam semestrim.
Dienas gaitā pie eglītes devās klašu kolektīvi, lai izteiktu savus novēlējumus un kopā fotografētos.

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi