Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Zelma, Zemgus, Virma

10. maijā piedalījos Mākslas dienu nodarbībās “Radi un iepriecini” Jāņa Jaunsudrabiņa muzejā ‘’Riekstiņi’. Pasākumā notika divas ar mākslu saistītas aktivitātes, kuras vadīja māksliniece Zigrīda Tauriņa un muzeja vadītāja Ilze Līduma. Izmantojot līmplēvi, apguvām prasmi darināt skaistas kastītes. Tās mēs aplicējām pēc saviem ieskatiem, izvēloties krāsas, rakstus, figūras. Savus izgatavotos darbus varējām ņemt uz mājām. Man šī aktivitāte patika, bija ļoti liels prieks strādāt ar mākslinieci un pārējiem, kas bija ieradušies.


Otrajā nodarbības daļā mēs zīmējām ar Ukrainas notikumiem saistītu zīmējumu. Muzeju dienas nodarbības bija interesantas, pavasara saule mūs sildīja un muzeja sētsvidū kopā pavadītais laiks aizritēja nemanot. Un noslēgumā, dzerot tēju un graužot zvēriņcepumus , nodomāju, ka šis bija labi pavadīts laiks. Ceru, ka kādreiz vēl varēšu piedalīties šādās nodarbībās.
Kristija Veide, 8. klases skolniece

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi