Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Mihails, Miķelis, Mikus, Miks, Miģelis

12. maijā 10. klase viesojās Jēkabpils novada Kūku pagastā SIA ,,Saules alpakas”, lai izmantotu konkursā “Radošā Zemgale” vinnēto dāvanu karti. Uzņēmums dibināts 2020. gada vasarā, bet ideja tās īpašniecei Amandai Ozolai dzima 2017. gadā mācoties 11. klasē.

Neskatoties uz nelabvēlīgajiem laikapstākļiem, bijām gatavi skatīties, izzināt, piedzīvot. Redzējām alpakas brīvā dabā, bija iespēja dzīvniekus samīļot, sabučot, pabarot un uztaisīt “selfijus”, kas tiem ļoti patika.
Apskatījām arī Dzierkaļu pilskalnu, nogaršojām avota ūdeni. Pēc visām izbaudītajām aktivitātēm mūs cienāja ar gardām pusdienām un kūku. Sildījāmies ar tēju un jauki pavadījām laiku visi kopā. Bija vērts piedalīties konkursā! Paldies uzņēmējai par viesmīlīgo uzņemšanu!
10. klases skolēni

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi