Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Zelma, Zemgus, Virma

30.maijā pulksten 11.00 Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas skolēni pulcējās stadionā un skolas priekšā, lai jautrā, draudzīgā noskaņojumā un sportiskā garā aizvadītu pirmspēdējo skolas dienu.
1.-4. klašu skolēniem pirmais uzdevums bija fotoorientēšanās Neretā. Skolēniem kopā ar audzinātājiem 70 minūšu laikā pēc fotogrāfijām bija jāatpazīst divdesmit pieci Neretā zināmi objekti, jāizstrādā maršruts, kādā objektus apmeklēs , un pie tiem jānofotografējas. Bija arī objekti, piemēram, bērnudārzs, pagasta pārvalde, sociālās aprūpes centrs, kultūras nams, policija un ugunsdzēsības un glābšanas dienests, kuros bija jānofotografējas kopā ar kādu no darbiniekiem.

 

Noteiktajā laikā uzdevumu veica visas četras klases un visus objektus paguva atrast 3. un 4. klases komandas. Ceturtās klases skolēni uzdevumu veica 51 minūtē un bija par 7 minūtēm ātrāki nekā sekotāji – 3. klases komanda. Arī pirmās un otrās klases skolēni iekļāvās uzdevumam atvēlētajā laikā, bet nepaguva atrast attiecīgi trīs un četrus objektus.
Šajā pašā laikā stadionā 5.- 6.- 7. klases izspēlēja tautasbumbas un 8.- 10.- 11. klases volejbola miniturnīrus uz laiku (6+6 minūtes). Tautasbumbā spēle norisinājās uz punktiem, tas ir, izšautais dalībnieks neatstāja laukumu ,bet turpināja spēli, taču par to komanda saņēma punktu. Uzvarēja komanda, kas guva mazāku punktu skaitu. Papildjautrības elements bija spēles bumba – lielā vingrošanas bumba.
Tautasbumbas turnīrā 6. klase izrādījās pārāki par pretiniekiem. Lielu cīņas sparu un azartu rādīja 5. klases komanda un izcīnīja 2.vietu, savukārt 7. klases komanda ierindojās 3.vietā.
Volejbola smilšu laukumā abas spēles uzvarēja 10. klases komanda, aiz sevis atstājot 8. klases un 11. klases komandas.
Pēc spēlēm 5.- 6.- 7. klases un 8.- 10.- 11. klases sacentās lidojošā šķīvīša mešanā vārtos. Uzdevums bija piecu minūšu laikā raidīt pēc iespējas vairāk precīzu metienu vārtos, par to iegūstot punktus. Šajā uzdevumā precīzākie un vairāk punktu guva 6. klase, aiz sevis atstājot 7. un 5. klases komandas.
Pēc šiem uzdevumiem klašu grupas mainījās vietām. 1.- 4. klases stadionā sacentās tautasbumbā un veica stafešu uzdevumus (lidojošā šķīvīša mešana vārtos, kastes mešanā un basketbola soda metienos), bet vecākās klases devās fotoorientēšanās uzdevumā.
Tautasbumbā savstarpējā spēlē starp 3. un 4. klasi veiklākie un precīzākie izrādījās 3.klases skolēni, bet 1. un 2. klases spēlē uzvaru izcīnīja 2. klases komanda.
Savukārt stafešu uzdevumos kopvērtējumā starp 3. un 4. klasi “uzvarēja draudzība”, jo abas klases guva vienādu punktu skaitu. 1.- 2. klašu grupā veiklākie un precīzākie bija otrās klases skolēni.
Fotoorientēšanās uzdevumā 5.-6.-7. klases skolēniem 70 minūšu laikā bija jāatrod un jānofotografējas 27 objektos. Stundas laikā visus objektus bija atraduši un finišēja 7. klases komanda. Sestās klases komanda finišēja 6,54 minūtes un 5.klases komanda, kas nepaguva apmeklēt tikai 2 objektus, - 10,16 minūtes pēc uzvarētājiem.
8.-10.-11. klašu grupā fotoorientēšanās uzdevumā visas klases bija iekļāvušās laikā un spējušas atrast visus objektus. Tomēr visātrākie bija vienpadsmitie, kas finišēja 53, 02 minūtēs. Viņiem sekoja 10. klases komanda, kas uzdevumu veica 55,98 minūtēs ,un
8. klases komanda, kuras laiks bija 70,66 minūtes.

Paldies visiem skolēniem, vecākiem un skolotājiem, kas piedalījās, atbalstīja un juta līdzi, guva pozitīvas emocijas un uzlādēja ar pozitīvu enerģiju arī mūs – šī pasākuma organizatorus Mairi, Lieni un Gundegu!
Paldies skolas direktorei Viktorijai Trukšai, kas sarūpēja visām klasēm saldās pārsteiguma balvas!
Lai mums visiem silta, saulaina un jauka vasara!
Gundega Klibiķe

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi