Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Mihails, Miķelis, Mikus, Miks, Miģelis

20. maijs. 4. klases skolēniem šodien ilgi gaidītā ekskursija. Ilgi gaidītais saules siltums arī, saplaucējot ābeles, ceriņus un pļavas. Gaisā smaržo pavasaris!
Ekskursijā ciemojamies Rites pagasta Zoodārzā, kur laipnā saimniece izrāda savus saimniecībā mītošos dzīvniekus: kaziņas, poniju, trušus, pinkainu cūku, aitas, balto vērsīti, jūrascūciņas, strausu, dažādas vistas un gaiļus.

Bērniem liels prieks, jo dzīvnieki pie ekskursantiem pieraduši, labprāt ļaujas paglaudīt, samīļot un pabarot. Tālāk mūsu ceļš ved uz Ormaņkalnu. Uzkāpjam jaunajā skatu tornī, no kura paveras skaistais skats uz Saukas dabas parku. Tālāk dodamies uz Viesīti, kur apmeklējam Sēlijas muzeju. Mazā Bānīša parks ir atpazīstamākā muzeja nodaļa. Šeit daudz ko redzēt, uzzināt par Viesīti un Sēliju. Ekskursijas gida stāstījums par mazo bānīti patiesi aizraujošs. Bērniem tiek dots uzdevums arī pašiem darboties. Noslēgumā sēžamies elektrobānītī un līkumojam pa Viesītes ielām. Tālāk dodamies uz Paula Stradiņa skolu, kur gides vadībā apskatām profesora Paula Stradiņa piemiņas ekspozīciju, skolā iekārtotās klases un kabinetus. Vienā no tiem sēžamies vecajos skolas solos un izmēģinām rakstīt ar tinti un spalvaskātu. Tālāk dodamies pa Mīlestības taku līdz Mīlestības saliņai, kur mūs sagaida autobuss. Šī bija iespaidiem bagāta, skaista pavasara diena kopā ar klases biedriem. Nav jābrauc tālu, tepat Sēlijā ir tik daudz interesantu apskates objektu…

 

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi