Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Mihails, Miķelis, Mikus, Miks, Miģelis

Pirmās mācību gada dienas tradicionāli kļuvušas par adaptācijas dienām, kuru laikā skolēni iepazītas ar skolu, skolotājiem, skolas kārtības noteikumiem, ar jaunās mācību situācijas savdabībām. Klasēs notiek pirmās klases stundas un citi pasākumi.

5. - 10. klašu skolēni tikās ar Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Aizkraukles iecirkņa pārstāvjiem, kuru laikā jauniešiem tika sniegta informācija par drošības jautājumiem, pienākumiem, tiesībām.
10. klases jaunieši ar klases audzinātāju Egiju apmeklēja keramiķes Zandas Rageles meistardarbnīcu Kalna Gribacānos.
8.- 12. klašu skolēniem klasēs notika interesantas un iedvesmojušas sarunas ar novada uzņēmējiem, Neretas novada uzņēmēju stipendijas iedibinātājiem, Kristīni un Kasparu Ādamiem. “Liellopu izsoļu nams” īpašnieki jauniešiem pastāstīja par ar savu personīgo pieredzi un izaicinājumiem biznesā. Jaunieši atzina, ka tikšanās palīdzēja iezīmēt to vīziju, kāda varētu būt nākotne - izglītošanās ceļš un karjera. Daloties ar jauniešiem savā dzīvesstāstā, uzņēmēji uzsvēra, ka, lai sasniegtu mērķi, ir jāizkopj sevī gribasspēks. Saruna lika domāt arī par to, kā ar savu darbu palīdzēt sabiedrībai, kā pilnveidot sevi, saredzēt trūkumus savā raksturā, kā atrast nākotnes aicinājumu.

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi