Vārda dienu šodien svin: Mihails, Miķelis, Mikus, Miks, Miģelis

Gadskārtējo Dzejas dienu Latvijā devīze šogad - ,,Dzeja vieno’’. Ar šādu interesentus vienojošu brīdi 12.septembrī aizsākās rīts Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolā.
Skolēni un pedagogi pulcējās skolas gaitenī un uz kāpnēm, lai skolu piepildītu dzeja.

Vispirms kopīgi dziedāta dziesma, tad 6.klases skolēnu skandētā mūsdienu latviešu autoru dzeja . Skolas pedagogi savukārt aicināja ieklausīties, kā dzeja skan lietuviešu, latgaļu, igauņu, vācu, angļu un krievu valodā.
Visus aizkustināja ukraiņu meitenes Jūlijas runātais dzejolis ukraiņu valodā. Tie bija ar mīlestību un sāpi piepildīti vārdi.
Noslēgumā atkal kopīgi dziedāta tautasdziesma un skolotāja Egija Apiņa latgaliski skandēja mīļākā autora Imanta Ziedoņa dzejoli ,, Es gribu ar tevi’’.

Bildes