Pieejamības rīki

Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Vanda, Veneranda, Venija

31. maijā, Sporta dienas noslēgumā, Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas 1. - 12. klašu skolēni tikās ar motosportistu Mārtiņu Aleksandroviču, motokrosa meistaru, pirmo latviešu FMX braucēju. Izcilais motosportists skolēniem pastāstīja par savu karjeras izaugsmi motokrosā, kuru uzsācis jau 13 gadu vecumā. Savā karjerā kļuvis par divkārtēju čempionu MX1 klasē, vairākkārtīgi pārstāvējis valsti Nāciju motokrosā Latvijas izlasē.

Skolēni uzzināja, cik grūti, neatlaidīgi jātrenējas, jāpārvar bailes, jārūpējas par savu fizisko formu, lai piepildītu savu sapni. 32 gadu vecumā sapnis tiek īstenots - viņš kļūst par FMX pilotu. Motosportists pastāstīja par savas divdesmit astoņus gadus ilgās motosportista karjeras nozīmīgākajiem pagrieziena punktiem, izvēlēm, cik tas ir ļoti bīstami! Diemžēl šajā bīstamajā sportā jāpiedzīvo arī traumas. Liktenīgais kritiens no deviņu metru augstuma pielicis punktu moto frīstailista karjerai, taču viņš neko savu izvēli nenožēlo. Sasniegtais un piedzīvotais adrenalīns šovos, skatītāju novērtējums. Ekrānā skolēni redzēja iespaidīgus FMX pasaules šovu kadrus ar Mārtiņa Aleksandroviča piedalīšanos. Kā kaut kas tāds ir iespējams?

Šobrīd Mārtiņš ir LMT Autosporta akadēmijas mentors un skolu kartinga kausa vadītājs, viņš dalās ar savu lielo pieredzi, palīdzot jauniešiem laiku pavadīt mērķtiecīgi, droši un lietderīgi.
Liels paldies Mārtiņam par interesanto tikšanos!
Liels, liels paldies šī pasākuma iniciatoram Naurim Beļūnam, jo pasākums notika ar “Saules Sporta klubs” atbalstu.

Bildes

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi