Pieejamības rīki

Neretas vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Vanda, Veneranda, Venija

1. jūnijā Pļaviņu bibliotēkā notika Aizkraukles novada “Skaļās lasīšanas sacensības” reģionālās finālsacensības, kurās sacentās 17 labākie Aizkraukles novada 5. klašu lasītāji. Priecājamies un lepojamies, ka pārstāvēt Aizkraukles novadu Rīgas finālsacensībā, kas notiks Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, dosies mūsu 5. klases skolnieks Arnis Jakovčiks. Viņa lasītais fragments no Toma Dirgēla grāmatas "Gustavs Salmiņš liek no augšas " aizrāva visus klausītājus. Arnis saņēma arī vienu no laikraksta Staburags balvām. Kartīna Tīna Dābola saņēma balvu “Skatītāju simpātija”. Liels prieks par mūsu lasītājiem un milzīgs paldies bērniem un skolotājai Aijai Kalnārei par lasītāju konsultēšanu. Turēsim īkšķus par Arni septembrī, kad Latvijas Nacionālajā bibliotēkā viņš sacentīsies ar visu Latvijas novadu labākajiem lasītājiem!

Bildes

 

Šeit ir mūsu mājas

nereta eka

Stundu saraksts

Mūsu sasniegumi